کد ملک: 7161

140 متر ، تک واحدی ، سعیدیه بالا

سعیدیه بالا 2 بازدید
29,000,000,000 تومان
207,142,857 تومان/متر
متراژ
140 متر مربع
تعداد اتاق
نامشخص
امکانات و ویژگی‌ها
خواب: سه
طبقه: ششم
تعداد طبقات: هفت
واحد در طبقه: یک
عمر بنا (سال): 1396
پارکینگ: با مزاحم
انباری: دارد
آسانسور: دارد
تعداد خواب: سه
ضلع واحد: شمالی
سرمایشی / گرمایشی: اسپلیت، پکیج و رادیاتور
توضیحات مشاور
140 متر ، تک واحدی ، سعیدیه بالا

140 متری ، 3 خواب
تک واحدی
پارکینگ
انباری
آسانسور
اطلاعات مالی ملک
مبلغ کمیسیون این ملک
کارمزد پایه از هر طرف: 31,140,000 تومان
مالیات ارزش افزوده از هر طرف (۱۰٪): 3,114,000 تومان
جمع کارمزد و مالیات از هر طرف: 34,254,000 تومان
کارمزد پایه کل (هر دو طرف): 62,280,000 تومان
مالیات ارزش افزوده کل (هر دو طرف): 6,228,000 تومان
جمع کل (هر دو طرف): 68,508,000 تومان
ارزش مبلغ رهن این ملک
حدود مبلغ رهن (ارزان): 14,500,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (بازار): 17,400,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (گران): 20,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
207,142,857 تومان
ارزش تقریبی
31,900,000,000 تومان
سود احتمالی
2,900,000,000 تومان
مشاور ملک
عکس مشاور
نویدکیا

آمار بازدید
بازدید امروز: 20
بازدید این هفته: 84
بازدید این ماه: 242
کل بازدیدها: 623
آمار علاقه‌مندی
افزودن به علاقه‌مندی: 28
درخواست بازدید: 5
تماس تلفنی: 10
اشتراک‌گذاری: 2
تحلیل بازار
+15%
رشد قیمت
31 روز
میانگین فروش
95%
رضایت مشتری
4/5
امتیاز کلی
آمار و اقدامات
211
بازدید
16
علاقه‌مندی
18
اشتراک
15