آپارتمان
کد ملک: 7159

68 متر ، جنوبی ، پردیس

پردیس 3 بازدید
8,000,000,000 تومان
117,647,059 تومان/متر
متراژ
68 متر مربع
تعداد اتاق
نامشخص
امکانات و ویژگی‌ها
خواب: دو
طبقه: سوم
تعداد طبقات: سه
واحد در طبقه: سه
عمر بنا (سال): 1383
پارکینگ: با مزاحم
انباری: دارد
تعداد خواب: دو
ضلع واحد: جنوبی
سرمایشی / گرمایشی: بخاری، کولر ابی
توضیحات مشاور
68 متر ، جنوبی ، پردیس

68 متری ، 2 خواب
جنوبی
پارکینگ
انباری
اطلاعات مالی ملک
مبلغ کمیسیون این ملک
کارمزد پایه از هر طرف: 10,140,000 تومان
مالیات ارزش افزوده از هر طرف (۱۰٪): 1,014,000 تومان
جمع کارمزد و مالیات از هر طرف: 11,154,000 تومان
کارمزد پایه کل (هر دو طرف): 20,280,000 تومان
مالیات ارزش افزوده کل (هر دو طرف): 2,028,000 تومان
جمع کل (هر دو طرف): 22,308,000 تومان
ارزش مبلغ رهن این ملک
حدود مبلغ رهن (ارزان): 4,000,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (بازار): 4,800,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (گران): 5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
117,647,059 تومان
ارزش تقریبی
8,800,000,000 تومان
سود احتمالی
800,000,000 تومان
مشاور ملک
عکس مشاور
نویدکیا

آمار بازدید
بازدید امروز: 6
بازدید این هفته: 89
بازدید این ماه: 273
کل بازدیدها: 1058
آمار علاقه‌مندی
افزودن به علاقه‌مندی: 49
درخواست بازدید: 11
تماس تلفنی: 9
اشتراک‌گذاری: 10
تحلیل بازار
+14%
رشد قیمت
35 روز
میانگین فروش
96%
رضایت مشتری
5/5
امتیاز کلی
آمار و اقدامات
467
بازدید
50
علاقه‌مندی
19
اشتراک
7