آپارتمان
کد ملک: 7137

65متر ، تک واحدی ، سعیدیه

سعیدیه پایین 3 بازدید
10,300,000,000 تومان
158,461,538 تومان/متر
متراژ
65 متر مربع
تعداد اتاق
نامشخص
امکانات و ویژگی‌ها
خواب: دو
طبقه: دوم
تعداد طبقات: چهار
واحد در طبقه: یک
عمر بنا (سال): 1393
پارکینگ: با مزاحم
انباری: دارد
آسانسور: دارد
تعداد خواب: دو
ضلع واحد: شمالی
سرمایشی / گرمایشی: پکیج و رادیاتور، کولر ابی
توضیحات مشاور
65متر ، تک واحدی ، سعیدیه

65 متری ، 2 خواب
تک واحدی
پارکینگ
انباری
آسانسور
اطلاعات مالی ملک
مبلغ کمیسیون این ملک
کارمزد پایه از هر طرف: 12,440,000 تومان
مالیات ارزش افزوده از هر طرف (۱۰٪): 1,244,000 تومان
جمع کارمزد و مالیات از هر طرف: 13,684,000 تومان
کارمزد پایه کل (هر دو طرف): 24,880,000 تومان
مالیات ارزش افزوده کل (هر دو طرف): 2,488,000 تومان
جمع کل (هر دو طرف): 27,368,000 تومان
ارزش مبلغ رهن این ملک
حدود مبلغ رهن (ارزان): 5,150,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (بازار): 6,180,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (گران): 7,210,000,000 تومان
قیمت هر متر
158,461,538 تومان
ارزش تقریبی
11,330,000,000 تومان
سود احتمالی
1,030,000,000 تومان
مشاور ملک
عکس مشاور
آقای پاک بین

آمار بازدید
بازدید امروز: 9
بازدید این هفته: 67
بازدید این ماه: 101
کل بازدیدها: 1061
آمار علاقه‌مندی
افزودن به علاقه‌مندی: 18
درخواست بازدید: 18
تماس تلفنی: 7
اشتراک‌گذاری: 14
تحلیل بازار
+9%
رشد قیمت
83 روز
میانگین فروش
90%
رضایت مشتری
5/5
امتیاز کلی
آمار و اقدامات
219
بازدید
38
علاقه‌مندی
20
اشتراک
12