آپارتمان
کد ملک: 7130

100 متر ، تک واحدی ، بلوار خرمرودی

بلوار خرم رودی 5 بازدید
نوساز وکلید نخورده
13,000,000,000 تومان
130,000,000 تومان/متر
متراژ
100 متر مربع
تعداد اتاق
نامشخص
امکانات و ویژگی‌ها
خواب: دو
طبقه: اول
تعداد طبقات: پنج
واحد در طبقه: یک
عمر بنا (سال): 1405
پارکینگ: بدون مزاحم
انباری: دارد
آسانسور: دارد
تعداد خواب: دو
ضلع واحد: جنوبی
سرمایشی / گرمایشی: داکت اسپلیت، پکیج و رادیاتور
توضیحات مشاور
100 متر ، تک واحدی ، بلوار خرمرودی

100 متری ، 2 خواب
مبلغ کمیسیون این ملک
کارمزد پایه از هر طرف: 15,140,000 تومان
مالیات ارزش افزوده از هر طرف (۱۰٪): 1,514,000 تومان
جمع کارمزد و مالیات از هر طرف: 16,654,000 تومان
کارمزد پایه کل (هر دو طرف): 30,280,000 تومان
مالیات ارزش افزوده کل (هر دو طرف): 3,028,000 تومان
جمع کل (هر دو طرف): 33,308,000 تومان
ارزش مبلغ رهن این ملک
حدود مبلغ رهن (ارزان): 6,500,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (بازار): 7,800,000,000 تومان
حدود مبلغ رهن (گران): 9,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
130,000,000 تومان
ارزش تقریبی
14,300,000,000 تومان
سود احتمالی
1,300,000,000 تومان
مشاور ملک
عکس مشاور
اقای بیگدلی

آمار بازدید
بازدید امروز: 12
بازدید این هفته: 80
بازدید این ماه: 249
کل بازدیدها: 659
آمار علاقه‌مندی
افزودن به علاقه‌مندی: 42
درخواست بازدید: 8
تماس تلفنی: 9
اشتراک‌گذاری: 2
تحلیل بازار
+15%
رشد قیمت
64 روز
میانگین فروش
94%
رضایت مشتری
5/5
امتیاز کلی
آمار و اقدامات
479
بازدید
46
علاقه‌مندی
5
اشتراک
1